top of page
H2O Projects - konstrukcje akrylowe
Water-Park3.jpg

Architektura akrylowa

Co oferujemy

Przejrzystość zastrzeżonego akrylu stworzyła wyjątkowe wrażenia w parkach wodnych i obiektach wodnych na całym świecie, zapewniając zabawę i wspomnienia zarówno dla gościa, jak i obserwatora. Nasz akryl można formować i łączyć w dowolny kształt i rozmiar, dając architektom i projektantom parków wodnych pełną swobodę w zakresie emocji, które mają zapewnić poszukiwaczom przygód.

Doskonała wydajność i różnorodność kolorów, grubości, wzorów i niezliczone opcje wydajności sprawiają, że akryl są idealnym materiałem do zastosowań architektonicznych. Przypominające szkło cechy przejrzystości, blasku i przezroczystości, ale o połowę iżejsze i wysoce odporne na uderzenia, są idealnym komponentem do objęktów wodnych.

Nasza firma oferuje szybkie rozwiązania projektowe i budowlane, które wcześniej były uważane za technologicznie nierozwiązywalne, aby Twój park wodny był najczęściej odwiedzanym i rozpoznawalnym miejscem zarówno w regionie, jak i na arenie międzynarodowej, wśród innych, które reprezentują infrastrukturę wodną. Projektujemy, dostarczamy i montujemy różne rodzaje konstrukcji: okna basenowe, okna podwodne, zbiorniki akrylowe,  rury akrylowe, inne konstrukcji akrylowe.

Wspólnie z naszymi partnerami jesteśmy gotowi rozważyć każdy projekt, nawet najbardziej śmiały.

bottom of page