top of page
H2O Projects
Acrylic-Care.jpg

Akwaria publiczne i ZOO

Co oferujemy
edaeec4ebc1ffe2b03e8a46e4ead9b8b.jpg

Od największych akrylowych paneli akwariowych na świecie, po prywatne cylindry do akwariów mieszkaniowych, mamy doświadczenie i wiedzę, aby dobrze wykonać skomplikowany projekt. Nasz zespół inżynierów ma ponad dziesięciolecia doświadczenia w niestandardowej branży akrylowej i może współpracować z Państwa projektantami, aby projekt był wykonalny.

Daje to naszym klientom swobodę marzenia o wielkich projektach dla najnowszych akwariów, podczas gdy nasz zespół inżynierów może przedstawiać zalecenia dotyczące rozwiązań inżynieryjnych pozwalających obniżyć koszty. Mamy doświadczenie w przemyśleniu wszystkich aspektów produkcji niestandardowych akrylowych paneli akwariowych, aby rozwiązać wszelkie problemy związane z wykonalnością przed rozpoczęciem produkcji. Dzięki temu nasi klienci mogą dokonać wszelkich niezbędnych korekt w ich planach budowy na długo przed ukończeniem rysunków konstrukcyjnych i utrzymać cały projekt zgodnie z harmonogramem.

e260f1959770f902934cf9246ba208f2.jpg
c61b5d17098d95c7dfcc04feeda2d5d1.jpg

Niestandardowe akwaria akrylowe i panele basenowe są dostępne we wszystkich kształtach i rozmiarach. Mamy zdolność i doświadczenie w formowaniu naszego akrylu w wielu kierunkach, aby tworzyć: kule, kształty beczek, kształty trąbek, stożki, zakrzywione rury, zakrzywione tunele i wiele innych. Nasza zdolność i doświadczenie w dostarczaniu kształtów o wielu promieniach pozwala projektantom na swobodę kształtowania swoich akwariów w niespotykane wcześniej projekty. Od wolnostojących podwodnych pomieszczeń kopułowych po 360-stopniowe zespoły tuneli, ogrody zoologiczne i akwaria zapewniają teraz odwiedzającym widoki i doświadczenia, jakich nigdy nie widział świat. 

Projektanci akwariów i ogrodów zoologicznych nieustannie starają się przybliżyć zwiedzających jak najbliżej zwierząt, aby zapewnić naprawdę wciągające wrażenia. Niestandardowe odlewane i formowane panele akrylowe oferują niezrównaną zdolność do robienia tego w naprawdę wyjątkowy sposób.

Projektowanie, produkcja, montaż, serwis

Finishing4.jpg
Finishing5.jpg
Forming2.jpg
OEM projekty i wykonanie
bottom of page