top of page
H2O_logo_2022_05_END_RGB_COLOR.png
Acrylic-Care.jpg

Akwaria publiczne i ZOO

Co oferujemy

Od największych akrylowych paneli akwariowych na świecie, po prywatne cylindry do akwariów mieszkaniowych, mamy doświadczenie i wiedzę, aby dobrze wykonać zadanie za pierwszym razem. Nasz zespół inżynierów ma ponad dziesięciolecia doświadczenia w niestandardowej branży akrylowej i może współpracować z Twoimi projektantami, aby Twój projekt był wykonalny. Daje to naszym klientom swobodę marzenia o wielkich projektach dla najnowszych akwariów, podczas gdy nasz zespół inżynierów może przedstawiać zalecenia dotyczące rozwiązań inżynieryjnych pozwalających obniżyć koszty. Mamy doświadczenie w przemyśleniu wszystkich aspektów produkcji niestandardowych akrylowych paneli akwariowych, aby rozwiązać wszelkie problemy związane z wykonalnością przed rozpoczęciem produkcji. Dzięki temu nasi klienci mogą dokonać wszelkich niezbędnych korekt w ich planach budowy na długo przed ukończeniem rysunków konstrukcyjnych i utrzymać cały projekt zgodnie z harmonogramem.

Niestandardowe akwaria akrylowe i panele basenowe są dostępne we wszystkich kształtach i rozmiarach. Mamy zdolność i doświadczenie w formowaniu naszego akrylu w wielu kierunkach, aby tworzyć: kule, kształty beczek, kształty trąbek, stożki, zakrzywione rury, zakrzywione tunele i wiele innych. Nasza zdolność i doświadczenie w dostarczaniu kształtów o wielu promieniach pozwala projektantom na swobodę kształtowania swoich akwariów w niespotykane wcześniej projekty. Od wolnostojących podwodnych pomieszczeń kopułowych po 360-stopniowe zespoły tuneli, ogrody zoologiczne i akwaria zapewniają teraz odwiedzającym widoki i doświadczenia, jakich nigdy nie widział świat. 

Projektanci akwariów i ogrodów zoologicznych nieustannie starają się przybliżyć zwiedzających jak najbliżej zwierząt, aby zapewnić naprawdę wciągające wrażenia. Niestandardowe odlewane i formowane panele akrylowe oferują niezrównaną zdolność do robienia tego w naprawdę wyjątkowy sposób. Gdy zwiedzający wchodzi do czystego podwodnego tunelu, a nad jego głową pływa zwierzę, ma wrażenie, że może po prostu wyciągnąć rękę i dotknąć zwierząt. To poczucie przebywania pod wodą ze zwierzętami nadaje zupełnie nową perspektywę wrażenia zwiedzających, ponieważ istnieją nowe linie widzenia i kąty widzenia, których nigdy wcześniej nie widzieli w standardowych zbiornikach płaskich. To samo dotyczy wyskakujących paneli, które pozwalają dzieciom wkładać głowy do zbiorników bez zamoczenia i oglądać zwierzęta z ich punktu widzenia. Ponadto projektanci mogą uwzględnić kąty widzenia dla rodziców, aby sfotografować swoje dzieci przez akryl, tak jakby dzieci były w zbiorniku z rybą.

OEM projekty i wykonanie

Napisz do nas swoje pytanie, a my jak najszybciej skontaktujemy się z Tobą, ustalimy potrzeby i udzielimy porady oraz budżet projektu.
Oczywiście chętnie porozmawiamy przez telefon.

Kontakt

Polska i kraje UE
H2O Projects
(4FC Sp. z o.o.)
tel. +48782544552
E-mail: h2o.euprojects@gmail.com

bottom of page